847448588bf3618ab3b05887348a109b.jpg
abaa3fcab4bcae2cc5603df7ba5ff669.jpg
HAKKIMIZDA

Firma Profili

İç mekan tasarımı, müşterilerin özgün zevk ve istekleri göz önüne alınarak oluşturulur. Kaliteli üretim süreci sonrası tecrübeli montaj ekibimiz ile mekanın dekore edilmesi sağlanır.

Mobilyalar: doğal kaplama, MdfLam, SuntaLam, Lake vb. tüm malzemelerden imal edilebilir. Tüm imalat süreci (boya ve cilalama dahil) üretim tesisimizde yapılmaktadır.

ECES Mobilya, mimar ve içmimarlar ile ortak çalışmaktadır. Özel tasarım ve kupon mobilya projeleri verilen ölçü ve renkte; istenilen malzeme ile sorunsuz biçimde üretilmektedir. Kapı, banyo, mutfak, yatak odası, genç odası, soyunma odaları, portmanto, gardolap, ofis mobilyaları, sürgülü ray dolaplar, banko, duvar ünitesi, kitaplık, kütüphane.. Aklınıza gelebilecek tüm mobilyalar üretimimiz dahilindedir. Modern, minimal, klasik, italyan..Tüm tarzlar başarıyla uygulanmaktadır.

Bizim için en önemli hedef, müşterilerinin tüm isteklerini anlayarak uzun seneler kullanabilecekleri çağdaş, kaliteli ve zevkli ürünler ortaya çıkarmaktır. Bu amaçla titiz ve profesyonel bir takım çalışması ile hareket ediyoruz. Mimari mobilya projelerini sorunsuz şekilde üretip teslim ediyoruz.

Ürünlerimizle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir, email atabilir ya da sitemizde bulunan "iletişim formu"nu doldurabilirsiniz.

Bizim için Müşteri memnuniyetini kazanmak Kazançların en büğüdür!

Ferhat Ferhatoğlu (firma sahibi)